29 lipca 2024 r.
PLASMA 2024 – międzynarodowa konferencja i spotkania kooperacyjne, rejestracja do 19 września 2024
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości wspólnie z ośrodkami EEN Industrie- und Handelskammer Erfurt oraz Stiftung für Technologie, Innovation und Forschung Thüringen zaprasza na hybrydowe wydarzenie PLASMA Surface Engineering PSE 2024 obejmujące spotkania kooperacyjne online oraz konferencję i wystawę w Erfurcie (Niemcy).
Czym jest PLASMA 2024?
PLASMA 2024 to wydarzenie umożliwiające poznanie najnowszych trendów w przemyśle oraz innowacyjnych rozwiązań stosowanych w procesach produkcyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem procesów powlekania plazmowego, a także nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych i znalezienie partnerów do współpracy.
Wydarzenie jest organizowane co dwa lata – w 2022 roku konferencja zgromadziła ponad 500 uczestników z wielu krajów.
Dla kogo?
Wydarzenie PLASMA Surface Engineering 2024 - Matchmaking skierowane jest do przedsiębiorców, instytucji badawczych i stowarzyszeń, działających w następujących obszarach:
- Optyka,
- Technologia pomiarowa,
- Analityka,
- Technologia wodorowa,
oferujących rozwiązania stosowane w:
- Przemyśle motoryzacyjnym i lotniczym,
- Sektorze energetycznym,
- Technologiach medycznych,
- Technologiach morskich,
- Inżynierii instalacji i maszyn.
Program wydarzenia:
- 2-5 września 2024 r. - odbędzie się konferencja pod hasłem: "Changes in Plasma Surface Engineering" z możliwością zwiedzania wystawy firm oraz odbywania spotkań b2b na miejscu, Foyer Hall 1, Messe Erfurt, Gothaer Straße 34, Erfurt
- 5-20 września 2024 r. – odbędą się spotkania matchmakingowe online. Nie wymagają żadnego dodatkowego oprogramowania, a jedynie aktualnej przeglądarki internetowej, mikrofonu i kamery internetowej, aby uczestniczyć w wideokonferencjach.
Jak wziąć udział w spotkaniach?
- Zarejestruj się do 19 września 2024 r. – zrobisz to za pomocą przycisku „Register” na głównej stronie wydarzenia. Zaznacz, w które dni i w jakich godzinach możesz wziąć udział w spotkaniach online lub stacjonarnych.
- Stwórz profil firmy, aby zaprezentować oferowane i poszukiwane rozwiązania - utwórz przejrzysty profil biznesowy, aby zwiększyć swoją widoczność na platformie i zainteresować pozostałych uczestników. Profil powinien zwięźle opisywać firmę, jej przewagi konkurencyjne i to, jakich partnerów poszukuje.
- Przeglądaj profile uczestników - przejdź do listy uczestników, aby zapoznać się z działalnością poszczególnych zarejestrowanych firm. Pamiętaj, że codziennie mogą się pojawiać nowe profile.
- Wysyłaj i odbieraj zaproszenia na spotkania - wysyłaj zaproszenia na spotkania do uczestników, z którymi chcesz się spotkać podczas wydarzenia. Akceptuj lub odrzucaj zaproszenia, które otrzymujesz. Tyko zaakceptowane spotkania zostaną dodane do Twojej indywidualnej agendy.
- Punktualnie dołączaj do spotkań – aktualizowaną na bieżąco listę swoich spotkań znajdziesz w zakładce Meetings. Jeśli masz umówione spotkania online, pamiętaj, żeby przed wydarzeniem sprawdzić swoją kamerę i mikrofon i, co najważniejsze – być na czas!
Oficjalnym językiem spotkań będzie jęz. angielski.
Koszty
Udział w konferencji "Changes in Plasma Surface Engineering" jest płatny.
Udział w spotkaniach b2b online jest bezpłatny.
Współorganizatorem giełdy kooperacyjnej online jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, będąca jednym z polskich ośrodków Enterprise Europe Network.
Zarejestruj się już teraz! Termin rejestracji na spotkania upływa 19 września 2024 r.
Więcej informacji nt. spotkań udzielają:
Enterprise Europe Network / IHK Erfurt
Eva-Maria Nowak, +49 (0)361 3484-401, eva-maria.nowak(at)erfurt.ihk.de
https://een-thueringen.eu
Stiftung für Technologie, Innovation und Forschung Thüringen / EEN Thuringia
Henniger Marina, m.henniger(at)stift-thueringen.de, https://www.stift-thueringen.de/nc/start.html#
Polska Agencja Rozwoju Przedsiebiorczości
Monika Wysocka, monika_wysocka(at)parp.gov.pl